OFERTA

LATA AUTOPASJA oferuje:


Jesteśmy zapalonymi miłośnikami samochodów. Na codzień prowadzimy warsztaty samochodowe. W naszej ofercie posiadamy auto lawetę oraz holownik, dzięki czemu możemy zaoferować dodatkowe usługi pomocy drogowej dla klinetów terenie Warszawy i okolic. Jakie usługi oferujemy na drodze i w ternie? Pomagamy w naprawdę nietypowych sytuacjach aż do tych banalnych jak wymiana koła czy odpalanie samochodu, gdy akumulator odmówi współpracy. Zadzwoń do nas, a na pewno postramy się pomóc.

Oferuję następujące usługi w zakresie:

1. Auto Pomoc

2. Holowanie i transport pojazdów


3. Drobne naprawy

Samochód odmówił posłużeństwa podczas podróży? Drobne usterki jesteśmy w stanie naprawić od ręki na drodze bez potrzebny transportu samochodu do warsztatu. Jeśli problem jest możliwy do rozwiązania na miejsu zadzwoń do nas, a przyjedziemy i pomożemy na miejscu.

4. Wyciąganie pojazdów z rowów

Twój samochód zanalazł się poza drogą i nie możesz się wydostać? Zadzwoń do nas, a przyjedziemy i wyciągniemy twój samochód na drogę. Niezależnie czy z rowu czy z bocznej drogi o grząskim gruncie.

5. Dowóz paliwa

Zapomniałeś zatankować i skończyło się paliwo? Nic nie szkodzi, zadzowń do nas, a my za w ciągu 30 minut dowieziemy Ci paliwo na terenie Warszawy i okolic.

6. Wymiana kół

Niezbędna wymiana koła? Skontaktuje sie z nami, a przyjedziemy i wymienimy zepsute koło na zapasowe lub naprawimy na miejscu. Wystarczy się z nami skontaktować, a niebawem będziemy u Ciebie na miejscu.

7. Uruchamianie samochodów i innych pojazdów

Awaryjne uruchamianie pojazdów to problem przede wszystkim w trakcie zimy, kiedy nasz akumulator w samochodzie jest już stary i odmówi współpracy. Możemy przyjechać i uruchomić samochód za pomoc podłączenia twojego akumulatora do naszego. Oczywiście problem nie odpalenia samochodu może mieć inne przyczyny i także je możemy zweryfikować na miejscu. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

7. Awaryjne otwieranie

Zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie? Nic strasznego. Przyjedziemy i postramy się pomóc z awaryjnym otwarciem twojego samochodu.